Lockdown otyłych

Lockdown otyłych się zbliża!  To nie żarty proszę państwa. Im bardziej fiasko „szczepionek” na covid-19 staje się ewidentne tym bardziej totalitarne reżimy atakują tych którzy ich nie przyjęli. Demonizacja niezaszczepionych nie ma jednak na celu ochrony większej ilości ludzi przez covidem.  Staje się to już  praktycznie niemożliwe. W Gibraltarze próbowali ale nie udało się im znaleźć  jednego nieszczepionego. W UK  93% dorosłej populacji ma już przeciwciała. Reżimy chcą  po prostu aby większość  obwiniała mniejszość – o to im chodzi. Myślą że w ten sposób masy nie będą  obwiniać ich i  być może nawet zapomną o wieszaniu  sprawców.

W Polsce poseł Braun proroczo przewidywał to już jakiś czas temu. Przyznać  trzeba że publiczna prawomocna egzekucja jakiegoś ministra byłaby czymś nowym. Nie widziano tego w Polsce od przeszło 200 lat (książę prymas zwąchał linę, wolał proszek niż drabinę).   Powrót do tej tradycji mógłby mieć zbawienny wpływ na wzrost poczucia odpowiedzialności wśród rządzących elit które o niej całkowicie zapomniały. Na przykład autor rozporządzenia na mocy którego zabroniono Polakom kupowania masek w internecie na początku pandemii powinien prawomocnie wisieć już dawno,  i to bez maski.

Co mają z tym wspólnego otyli? Otóż wszystko! Najsilniejszym czynnikiem ryzyka zejścia śmiertelnego na covid-19 nie są szczepieni czy nieszczepieni ale po prostu jest nim otyłość. 20% pacjentów hospitalizowanych na covid-19 w Belgii to grubasy z BMI (body mass index) ponad 30. Wszystko poniżej tego nie jest uważane za comorbidity – schorzenie towarzyszące, które wzmaga szanse zejścia śmiertelnego na covid.lockdown otyłych

Szacuje się że otyli mają  czterokrotnie większe szanse znalezienia się na oddziale ICU. Jeśli tak i jeśli  rząd  chce zrobić  coś racjonalnego to nie będzie tym represjonowanie nieszczepionych.  Będzie tym raczej pozamykanie  grubasów z BMI powyżej 30. Ze „szczepionkami” nie przeciwdziałającymi ani infekcji ani transmisji wirusa na pandemię wpływu to mieć nie będzie. Ale jak już reżimy są tak bardzo napalone na to aby nie przeciążać służb zdrowia hospitalizacjami i miejscami  ICU to lockdown otyłych jest  krokiem dużo bardziej racjonalnym niż zamykanie nieszczepionych. Obozy koncentracyjne pojawiające się już w Australii  a wkrótce też w EU  także dużo  racjonalniej  byłoby zaludnić  nie topniejącą garstką  nieszczepionych lecz szerokimi rzeszami  grubasów. Miałoby to jeszcze inny zbawienny wpływ na ich zdrowie – opuszczający taki przybytek po paru miesiącach odpowiedniej diety grubas  z pewnością zgubiłby nadwagę. Skoro wiedział o tym dobrze dr. Mengele w Auschwitz to  wiedzieć też powinni jego epigoni w EU.

——————————-

COVID NEWS:  O bezpiecznych szczepionkach Pfizera twituje profesjonalny koszykarz australijski Ben Madgen:

Ended up in the emergency room on Wednesday night after taking the 2nd Pfizer shot. Diagnosed with Pericarditis. The Dr. said this is now common after the Pfizer shot, especially with teenage boys and young males 🤔🤔🤔 December 4th 2021

[ Znalazłem się na R-ce w środę wieczorem po przyjęciu drugiej dawki Pfizera. Zdiagnozowano u mnie Pericarditis. Doktor powiedział że jest to teraz na porządku dziennym, zwłaszcza u nastolatków i młodych meżczyzn.]

Nastolatków i młodych mężczyzn? A co robią  te nastolatki i ci młodzi mężczyźni u lekarza?  Dawniej kojarzono ich  z zadymami aż gwiżdże i  wywożeniem rządu na taczkach,  nie z potulnym maszerowaniem na „szczepienie”  przeciwko czemuś na co ich  szanse zejścia są  o parę rzędów wielkości mniejsze niż na samą „szczepionkę”.

COVID NEWSScientists May Have Discovered Why COVID Hits Fat People Harder

12 Replies to “Lockdown otyłych”

 1. Charles Lieber , który współpracował z Chinami/Wuhan
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2021/11/genialny-naukowiec-i-szalona.html
  ” Skupiamy się na nowatorskim podejściu do integracji elektroniki w mózgu i innych obszarach układu nerwowego, które obejmuje nieinwazyjne dostarczanie za pomocą strzykawki elektroniki siatkowej przypominającej sieć neuronową do docelowych, odrębnych obszarów mózgu.”

  od tego momentu
  https://youtu.be/dyGPWInOcMM?t=335
  nawet niewielkie przewlkełe niedotlenienie powoduje zaburzenia bariery krew-mózg

  https://polish.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/09/zdrowie-to-bogactwo.aspx
  ” Według dr. Mercoli
  Mark Moss to przedsiębiorca i ekspert finansowy, który od ponad 25 lat jest pełnoetatowym inwestorem; pasjonuje się wolnością i bogactwem osobistym. Zazwyczaj nie skupiam się na finansach, ale oboje zgadzamy się, że zdrowie jest największą formą bogactwa.
  Będę przemawiał na wydarzeniu organizowanym przez Mossa w Miami na Florydzie w listopadzie 2021 roku, gdzie wraz z innymi ekspertami Moss będzie dzielił się tym, jak kontrolować swoją finansową przyszłość podczas Wielkiego Resetu. W powyższym filmie możesz usłyszeć naszą niedawną rozmowę, która obejmuje wszystkie aspekty – od kluczowych zasad zdrowia fizycznego po to, jak rozpoznać prawdę w erze cenzury.”

 2. http://peter15k.szkolanawigatorow.pl/tyrania-informatykow-bezrobocie-i-marsz-z-pochodniami
  ” Pojawienie się marszu z pochodniami na pożegnanie kanclerz Merkel wygląda na czytelną sugestię, że jeżeli nadal zmuszać się będzie Niemcy do odcięcia chińskiego zyskownego rynku to być może nastąpi radykalizacja ludności. Jeżeli Niemcy ponownie zostaną zmuszeni do picia zbożówki zamiast kawy naturalnej to lata 30 te ubiegłego wieku mogą powrócić w silniejszej formie. Marsz z pochodniami może być również zabiegiem skupienia wokół byłej kanclerz już istniejącego niezadowolenia z pogarszania się sytuacji ekonomicznej.
  {zdjęciaw linku}
  Poważniejsze konsekwencje globalne spowoduje jednak zastosowanie sztucznej inteligencji, czyli systemów sieci neuronowych, które za pomocą tzw. głębokiego uczenia – opanowały już rozpoznawanie ludzkiej mowy, tłumaczenia dokumentów, przewidywanie zachowań konsumenckich wykrywanie oszustw , udzielanie kredytów, rozpoznawanie obrazów a niedługo już opanuje prowadzenie samochodów oraz zastąpi nawet lekarzy. Chiny utrzymują, że ich Internet przekształcił się już w świat alternatywny poprzez połączenie wszystkich rozproszonych dotąd aplikacji w aplikację uniwersalną WeChat.”

  Głos do dyskusji

  https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia3/ciencia_globalcooling62.htm

  „Dr. Pierre R Latour, a renowned American Chemical Engineer, first
  published in 2014 with Principia Scientific International how four
  known mechanisms and three laws of nature prove why CO2 cools, not
  warms, our atmosphere.”

  https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_climatechange29.htm#100%20Reasons%20Why

 3. jesli masz racje wystarczy zapytac ze wzgledu na informacje publiczną
  czy to prawda, a nie rozsiewac fake newsy.
  podejdz no do płota. SPRAWDZAM!

  moim zdaniem to bujda i świadomie kłamiesz

 4. Kolega z Niemiec wspomniał, że w jego nazwijmy to powiecie ma być od poniedziału czy już jest od poniedziałku nie pamiętam dokładnie regulacja że nie możesz u siebie w domu przyjmować niezaszczepionych na covid. Mówił, że oczywiście nikt sobie z tego nic nie robi a w powiecie obok jest jeszsze w miarę normalnie można nawet pójść do restauracji ale kto ich tam wie. O grubasach nic nie jeszcze nie mówił :).

 5. wklejam link do niezwykle trudnego , długiego ale rozjaśniajacego „pandemię” zapisu
  https://odysee.com/$/embed/DavidMartin_PL/fcc5b8d727217352f6399ed3a70df80d410a6079?r=363gNkmoF9ppobVV2TT8SmEzC4B82TBB
  o ile da się jeszcze przesłuchac, skrót:
  patent na genotyp wirusa złozono w stycznie 2000!!! , wniosek o patent na sars cov 2 25 kwietnia 2003, patent na lek juz 28 kwietnia 2003!, czyli juz po 3 dniach posiadano lek na cos co jeszcze oficjalnie nie istniało!! ponadto została wniesiona specjalna opłata by onformacji nie rozpowszechniac!!
  itp kwiatki,
  długi prawie 1,5h wywiad ale sądzę ze warto wysłuchać nie raz z uwagą

 6. …..moja teoria dlaczego konowały nie leczą amantadyną i iwermektyną jest taka żeby chory który ciężko przeszedł zapalenie płuc mówił dookoła jaka to ciężka choroba ten covid i w podskokach poleciał po szpryce lub namawiał do szprycy……podobno tzw wydatki covidowe to już 3 pozycja w budżecie PL ///
  konowały dwoją i troją sie w mediach / w internecie również/ i naganiają na szpryce/jak dilerzy/ a nie mówią jak wzmocnić układ odpornościowy w okresie zimowym …..tzn regularne spacery, nie przegrzewać mieszkań, witaminy, odżywianie pełnowartościowe, ryby, mniej cukru,mniej alkoholu lub wcale, zaopatrzyć się w swój ulubiony preparat /do rozrobienia z ciepłą wodą/ na przeziębienie z paracetamolem…itp
  no i większość kościoła poddała się czerwonym w sprawie segregacji ludzi

  1. @aroo

   Akurat od paracetamolu nalezy sie trzymac z daleka. Lezy to na ogol w sklapach na polkach w cieple, a produktem rozkladu paracetamolu jest p-aminofenol, ktory jest substancja genotoksyczna.

Comments are closed.