sob. Lip 11th, 2020

TwoNuggets

 

 2NNheader


Witryna TwoNuggets.com jest miejscem spotkań inwestorów indywidualnych skupionych wokół TwoNuggets Newsletter, czołowej, niezależnej publikacji o tematyce inwestycyjnej pod redakcją cynika9.  Newsletter dostępny jest wyłącznie w ramach abonamentu dostępowego witryny TwoNuggets.com i ukazuje się nieprzerwanie od 2007.

Jego sukces świadczy o tym jak istotna jest bezstronna opinia doświadczonego mentora w kontemplowaniu inwestycyjnych posunięć i kształtowaniu właściwych nawyków tak aby odnieść sukces.

Sukces to jednak nie tylko pomnażanie kapitału. To także troska aby go nie tracić w rynkowych zawirowaniach i skutecznie chronić go przed pazernością rządów i korupcją elit. Stąd też istotną sprawą jest optymalna dywersyfikacja zarówno inwestycji  jak i własnej działalności oraz jej miejsca.

 


2NN-ostatni
2NN-2017
 ostatni – 2019   rocznik 2017

Zbliżający się okres turbulencji i  globalnego resetu po nim oznaczał będzie duże zmiany i inwestycyjną zmianę paradygmatu. Jak w każdym zawirowaniu, obok wielu przegranych będą też wygrani, którym global reset otworzy wielkie szanse. Do ich wykorzystania konieczne jest jednak rozważne manewrowanie po „odpowiedniej” stronie nadchodzących turbulencji i nie danie się wciągnąć w ich wir.

Jeśli jesteś inwestorem, jeśli rozważasz pewne inwestycje chcąc chwycić ster swojej przyszłości we własne ręce, czy po prostu jeśli jesteś ciekawy i chcesz posiąść trochę wiedzy, jest wiele przyczyn dla których i Ty powinienneś dołączyć do grona abonentów TwoNuggets.

Po swoje zaproszenie do dołączenia do abonentów TwoNuggets Newsletter kliknij tu:


TwoNuggets Newsletter

 

 

Niezdecydowany?  No problem,  zobacz czym się zajmujemy, jak widzimy świat i finanse, jakie mamy plany. Dołącz do naszej szerokiej listy mailingowej  poniżej!

 
POWRÓT