TwoNuggets

 

 2NNheader


Witryna TwoNuggets.com jest miejscem spotkań inwestorów indywidualnych skupionych wokół TwoNuggets Newsletter, czołowej, niezależnej publikacji o tematyce inwestycyjnej pod redakcją cynika9.  Newsletter jest częścią abonamentu dostępowego witryny TwoNuggets.com i ukazuje się nieprzerwanie od 2007.

Sukces newslettera świadczy o tym jak istotna jest bezstronna opinia doświadczonego mentora w planowaniu inwestycyjnych posunięć i kształtowaniu właściwych nawyków tak aby osiągnąć cel.

Sukces to jednak nie tylko pomnażanie kapitału. To także troska aby go nie tracić w rynkowych zawirowaniach i skutecznie chronić go przed pazernością rządów i korupcją elit. Stąd też istotną sprawą jest optymalna dywersyfikacja zarówno inwestycji  jak i własnej działalności oraz jej miejsca.

 


2NN-ostatni
2NN-2017
 ostatni
  rocznik 2017

Okres turbulencji i  globalnego resetu oznaczał będzie duże zmiany i inwestycyjną zmianę paradygmatu. Jak w każdym zawirowaniu, obok wielu przegranych będą też wygrani, którym global reset otworzy wielkie szanse. Do ich wykorzystania konieczne jest jednak rozważne manewrowanie po „odpowiedniej” stronie nadchodzących turbulencji i nie danie się wciągnąć w ich wir.

Jeśli jesteś inwestorem, jeśli rozważasz pewne inwestycje chcąc chwycić ster swojej przyszłości we własne ręce, czy po prostu jeśli jesteś ciekawy i chcesz posiąść trochę wiedzy, jest wiele przyczyn dla których i Ty powinienneś dołączyć do grona abonentów TwoNuggets.

Po swoje zaproszenie do dołączenia do abonentów TwoNuggets Newsletter kliknij tu:


TwoNuggets Newsletter

 


 

Jeszcze niezdecydowany?  Nieszkodzi!  Zobacz w międzyczasie czym się zajmujemy, jak widzimy świat i finanse, jakie mamy plany. Dołącz do naszej szerokiej listy mailingowej  poniżej aby otrzymywać TwoNuggetsNews!

 
POWRÓT