JAK PRZEŻYĆ I PROSPEROWAĆ
POMIMO PAŃSTWA, SOCJALIZMU I KRYZYSU

Metale szlachetne


Aktualne ceny spot, 24h
1 oz = 31.1 g

[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]

[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]

[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]


[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]

Indeks akcji złota HUI, 6m
[chwilowe problemy w podawaniu indeksu HUI]

Rynki dzisiaj

TwoNuggets

 

 2NNheader


Witryna TwoNuggets.com jest miejscem spotkań inwestorów indywidualnych skupionych wokół TwoNuggets Newsletter, czołowej, niezależnej publikacji o tematyce inwestycyjnej pod redakcją cynika9.  Newsletter dostępny jest wyłącznie w ramach abonamentu dostępowego witryny TwoNuggets.com i ukazuje się nieprzerwanie od 2007.

Jego sukces świadczy o tym jak istotna jest bezstronna opinia doświadczonego mentora w kontemplowaniu inwestycyjnych posunięć i kształtowaniu właściwych nawyków tak aby odnieść sukces.

Sukces to jednak nie tylko pomnażanie kapitału. To także troska aby go nie tracić w rynkowych zawirowaniach i skutecznie chronić go przed pazernością rządów i korupcją elit. Stąd też istotną sprawą jest optymalna dywersyfikacja zarówno inwestycji  jak i własnej działalności oraz jej miejsca.

TwoNuggets Newsletter – rocznik 2014

 

 ostatni numer  wkrótce….  wkrótce….
 2017   2016    2015 2015

 TwoNuggets Newsletter – rocznik 2017

Zbliżający się okres turbulencji i  globalnego resetu po nim oznaczał będzie duże zmiany i inwestycyjną zmianę paradygmatu. Jak w każdym zawirowaniu, obok wielu przegranych będą też wygrani, którym global reset otworzy wielkie szanse. Do ich wykorzystania konieczne jest jednak rozważne manewrowanie po “odpowiedniej” stronie nadchodzących turbulencji i nie danie się wciągnąć w ich wir.

Jeśli jesteś inwestorem, jeśli rozważasz pewne inwestycje chcąc chwycić ster swojej przyszłości we własne ręce, czy po prostu jeśli jesteś ciekawy i chcesz posiąść trochę wiedzy, jest wiele przyczyn dla których i Ty powinienneś dołączyć do grona abonentów TwoNuggets.

Po swoje własne zaproszenie do dołączenia do abonentów TwoNuggets Newsletter kliknij TUTAJ.

 

Niezdecydowany?  No problem,   dołącz do naszej szerokiej listy mailingowej  poniżej.

 

Dołącz do listy cynika9

Cenimy Twoją prywatność: adresy emailowe nie są nigdy udostępniane innym.


POWRÓT