Nieszczepieni w Gibraltarze

Nieszczepieni muszą mieć ciężkie życie  w Gibraltarze…   Rząd  zaostrza środki w walce z szalejącą pandemią. Liczba przypadków covid-19 rośnie wykładniczo, przekładając się na 1,379 infekcji na 100,000 ludzi w ciągu 7 ostatnich dni [połowa listopada ’21]. To już  katastrofa, rekord ze stycznia może zostać pobity. Kontakty socjalne dramatycznie ograniczone.  Uroczystości świąteczne odwołane.  Wraca cień  nowych lockdownów.  Surowo przestrzegany jest nakaz noszenia maseczek,  najlepiej  potrójnych.

Na winnych pandemii nieszczepionych trwa wielka obława. Pobłażanie się skończyło.

Na skrzyżowaniach dróg specjalne jednostki armii brytyjskiej, prosto spod granicy polsko-białoruskiej,  zakładają druty kolczaste w  checkpointach  i sprawdzają świadectwa szczepień. Łapanki na nieszczepionych trwają w centrach handlowych i w urzędach. Wśród ukrywających się  nieszczepionych, odciętych od sklepów spożywczych i innych możliwości przetrwania, szerzy się głód i choroby. Dochodzi podobno nawet do przypadków kanibalizmu. Złapanych pakuje się  od razu do wojskowych ciężarówek i wywozi do obozów odosobnienia i reedukacji.    Tam dysydenci zostają przymusowo wyszczepiani potrójną dawką szczepionki oraz poddani przez miesiąc szkoleniu ideologicznemu. Absolwenci szkoleń uświadamiających nosić muszą potem przez rok żółtą gwiazdę Davida na rękawie i meldować się w miejscowym komisariacie co tydzień z negatywnym testem PCR.  W razie przeludnienia obozów sojusznicza Polska  zaoferowała już ośrodek wypoczynkowy w Starych Kiejkutach,  kompletny  wraz z personelem CIA.

W szkołach, zaraz po odśpiewaniu God save the Queen, Pfizer and Moderna, dzień rozpoczyna się od rutynowego szukania nieszczepionych uczniów. W szpitalach trwa akcja wyszczepiania fetusów od 3 miesiąca ciąży połową dawki. Uzbrojone trójki obywatelskie, złożone z przedstawicieli policji, wojska i aktywu związkowego przeczesują także dzielnice mieszkalne, gdzie mogą ukrywać się jeszcze nieszczepieni. Kampania medialna nawołująca do demaskowania nieszczepionych jako śmiertelnego zagrożenia i do wydawania ich w ręce sprawiedliwości ludowej przynosi oczekiwane skutki. Telefony w miejscowych organach bezpieczeństwa wprost się urywają, patrole wojska, policji i straży pożarnej wyciągają zadekowanych nieszczepionych z najbardziej nieprawdopodobnych miejsc, jak rury  i kominy. Gdzieniegdzie dochodzi do samosądów wyszczepionych nad  podejrzanymi o rozsiewanie wirusa nieszczepionymi.

Zgodnie z zaleceniami rządu, zaraz po ukończeniu akcji wyszczepiania ludności 23-cią  dawką przypominającą  rozpocząć się mają zapisy na obowiązkową  dawkę numer 24.  Telewizja pełna jest wywiadów ze skruszonymi złapanymi wrogami ludu wyszczepionego, przyznających się do udziału w spisku nieszczepionych i obiecujących poprawę.   W innym wywiadzie ekspert z dalekiej Polski, profesor Korban, zaleca Gibraltarowi ostatni produkt Moderny – dawkę przypominającą o obowiązku przyjęcia dawki przypominającej. Ma ona zakończyć pandemię definitywnie już w następnej pięciolatce.

————————————–

… Uff, obudziłem się zlany zimny potem… Co to za głupi sen!    Nie mogła to już być  Austria,  ojczyzna Hitlera,    Irlandia czy choćby Polska Niedzielskiego,    które na serio zaczynają wprowadzać segregację sanitarną i terror wobec nieszczepionych?   Gibraltar jest o tyle mało stosowny że z populacją  wyszczepioną  w stopniu większym niż 99% nie ma w nim przecież nieszczepionych!  Wszyscy są wyszczepieni podwójną dawką – zupełny rekord świata!

nieszczepieni w gibraltarze
Dzienne infekcje covid-19 w wyszczepionym w 99% Gibraltarze. Jak może to być – zero nieszczepionych i pandemia wśród  100%  wyszczepionych?

Każdy z nowych przypadków covid-19 w Gibraltarze, które właśnie wykładniczo rosną, każda jedna hospitalizacja, każdy jeden przypadek śmiertelny dotyczy zatem z definicji osoby w pełni wyszczepionej.  Bo nie ma innych!    Obnaża to hipokryzję  totalitarystów wskazujących nieszczepionych jako wroga publicznego #1 i przyczynę pandemii.   Gibraltar jest  dewastującym dowodem na to   że poziom wyszczepienia nie ma większego wpływu na rozwój pandemii. Pandemia ma się dobrze niezależnie od tego czy wyszczepi się 1% populacji czy 101%.  Kontynuacja szczepionkowej nagonki  w świetle  podważających jej sens faktów  każe kwestionować  albo poczytalność jej promotorów  albo czystość ich motywów.  Jedno z dwojga,  bo z  kontrolą pandemii nie ma to  nic wspólnego.  Akcja masowego wyszczepiania  populacji  nie jest żadnym „dobrem wspólnym”  –  jest kryminalnym narzucaniem sanitarnego apartheidu na fałszywej podstawie.   Gibraltar pokazuje że wymóg świadectw szczepień  nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia i nie służy niczemu poza sianiem terroru i napychaniem kabzy Pfizerowi.

——————————————–
dodane: 19.11.21 – O wilku mowa.   Najkrótsze tłumaczenie:  apartheid nie ma sensu

 

33 Replies to “Nieszczepieni w Gibraltarze”

 1. Bill Sardi
  https://www.lewrockwell.com/2021/11/no_author/red-alert-renowned-cardiac-surgeon-steven-gundry-warns-rna-covid-19-vaccines-more-than-double/
  ” Steven Gundry MD, renowned cardiac surgeon, known more by the public for his dietary advice to avoid toxic lectins in foods and his book entitled THE PLANT PARADOX, has issued a precautionary red flag for Covid-19-vaccinated patients and those still considering vaccination, given that a sophisticated prognostic test used by his medical group indicates Covid-19 RNA vaccines increase the 5-year risk of the most feared type of acute heart attack from 11% to 25%! The report is published in a recent edition of CIRCULATION, a publication of the American Heart Association.”
  więcej w linku

  1. Gdzieś mignęła mi wypowiedź dr. Malone w której współwynalazca techniki mRNA sugeruje iż zaszczepieni szczepionkami tego typu mogą nie tylko zapadać na covid-19 ale dzięki „szczepionce” pełnić rolę superspreaders. Trudno nam to oceniać z pozycji merytorycznych ale z pozycji czysto zdroworozsądkowych jeśli w wyszczepionym do końca Gibraltarze mamy pandemię covid to przyjać musimy że ktoś kogoś musi jednak zarażać i to zdrowo, choć może 'zdrowo’ nie jest tu najodpowiedniejszym przymiotnikiem…

   1. moja teoria jest taka, że te „fale Niedzielskiego ” pokrywają się z zaburzeniami geosolarnymi w związku z niższym polem magnetycznym Ziemi. Osoby zażelazione mają problem ze stresem oksydacyjnym, niedoborami np. A!!! D3, glutationu, metylacji (B2, B3, B6, B9 ,B12), cynku , selenu, siarki itd.
    Zakłądanie masek w warunkach niszczenia komórek przez wyrzuty koronalne powoduje zwiększone zapotrzebowanie na nowe komórki, a tu metylacja oraz zużycie wit.A i sterydów wzrasta.Tzw.SARS jest dużym wirusem wymagający więcej wit.A ,jak odra , czy RSV, poza tym należy do zespołów hiperferrytynemii. Rzekomo do wiosny SARS ma zniknąć.

    https://losyziemi.pl/zbliza-sie-kolejny-grozny-okres-sredniej-sily-szczyty-oddzialywan-magnetycznych-wystapia-3-i-8-listopada-a-bardzo-silne-4-5-10-i-11-listopada
    Dlatego szpitale są przepełnione?
    Bardzo na czasie
    https://wiedza.cc/dlaczego-powinnismy-dozywiac-sie-magnetyzmem.html
    https://magnet-medic.pl/
    http://eshop.energetix.com.pl/44-serce-i-dysk-magnetyczny
    ” Szczyty silnych oddziaływań magnetycznych wystąpią 17 i 18 listopada, średniej siły szczyty wystąpią 23, 25 i 26 listopada”

    Poniżej mamy recycling antyoksydantów bez melatoniny w nocy ( która też wiąże żelazo). Im wiecej żelaza tym większe zapotrzebowanie na antyoksydanty. Młodzi mają mniej żelaza – mniej zachorowań. Duże genomy (jak SARS) ,gorączka, sauna, hipertermia, nowotwory zużywają dużo wit.A
    http://healthyprotocols.com/3_anti_oxidant_recycling.htm
    http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=16&t=2663&p=131195&hilit=nadmiar+zelaza#p129324
    ” Wniosek
    Wirusy RNA stanowią wyjątkowe wyzwanie dla nowoczesnej opieki zdrowotnej, ponieważ rocznie odkrywane są średnio 2-3 nowe patogeny. Ich nadrzędne zapotrzebowanie na żelazo, wraz z ewolucyjnymi i genetycznymi przystosowaniami człowieka, które sprzyjały fenotypowi niedoboru żelaza, ostatecznie sugerują potencjalną potrzebę kontroli żelaza w tych infekcjach.
    […]
    Choroba koronawirusa 2019 (COVID-19) to infekcja wirusowa wywołana nowo odkrytym zespołem ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej Coronavirus 2 (SARS-Cov-2). Po raz pierwszy odkryto go w mieście Wuhan w Chinach w grudniu 2019 r., A do 11 marca 2020 r. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła go jako globalny stan zagrożenia zdrowia [1]. Ostatnie odkrycia i dane laboratoryjne sugerują, że COVID-19 mieści się w spektrum zespołów hiperferrytinemii, biorąc pod uwagę wspólne objawy zespołu aktywacji makrofagów (MAS), dysfunkcji wielonarządowej (MOD) i wstrząsu septycznego [2]. Natura tego wirusa kwasu rybonukleinowego (RNA), wraz z objawami hiperferrytinemii [3], może być odpowiedzialna za wynikający z tego wzrost wewnątrzkomórkowego żelaza, które jest głównym wyzwalaczem ferroptozy w komórkach. Odkrycia te sugerują podstawową rolę żelaza w patogenezie COVID-19.”
    polecam całośc i inne wątki

    z 21.11.21
    https://pecuniaolet.wordpress.com/2021/11/21/co-to-jest-wladza/
    ” Jeszcze w styczniu 2017 roku pisałem o strukturach organizacyjnych kapitału. Twierdziłem, że tworzą one sieć, przypominającą sieć neuronową. Teraz wypłynęły na jaw fakty, potwierdzające mój opis. Okazuje się, że taka właśnie sieć stoi nie tylko za wywołaniem obecnej pandemii, ale także steruje także działaniami rządów, międzynarodowych organizacji, mediów i naukowców.
    Ale po kolei. Niemiecki informatyk, który na razie pragnie pozostać anonimowy, zajmujący się optymalizacją procesów, takich jak przepływ informacji, podejmowania decyzji i zarządzania, przez przypadek odkrył zastanawiające powiązania pomiędzy pewnymi organizacjami pozarządowymi. Początkowo analizował to wszystko ręcznie – przy pomocy ołówka i kartki papieru, ale gdy przestał panować nad ilością danych, postanowił użyć do analizy specjalnych, do tego celu stworzonych, programów komputerowych. Dokument, który jest drobną częścią tej analizy można ściągnąć tutaj, a osoby, które znają niemiecki, mogą posłuchać rozmowy z nim, w której wyjaśnia metody swojej pracy i źródła, z których korzystał. “
    polecam całość

  1. Na tym blogu nikogo nie interesuje, co mysli 99% patologow, lekarzy i naukowcow. Tutejsza prawda wywodzi sie od tego jednego emerytowanego doktora, co robil badania bez grupy kontrolnej. Zero szerszej perspektywy i ksiazkowy przyklad bledu potwierdzenia.

   1. Linki {Pitersa} interesujące, polecam.

    Sprawa czemu „99% patologow, lekarzy i naukowcow” robi to co robi i myśli co myśli jest jedną wielką zagadką czasów w których żyjemy. Obok niewielkiego zapewne marginesu regularnych przestępców, trudno jest uwierzyć aby cała reszta została przekupiona przez Pfizera czy Modernę, względnie przez państwo. Podejrzewam że w grę wchodzić może środowiskowy odpowiednik poprawności politycznej i presja środowiska aby się nie wyłamywać.

    Jeszcze przed akcją wyszczepiania drogi czytelnik nadesłał kopię okólnika min. zdrowia Niemiec J.Spahna do właścicieli aptek zabraniający ich personelowi dyskutowania z klientami ryzyka szczepionek. Drobny przyczynek ale budzący ciekawość…

     1. Też dobry link! Ale ciągle, obok zwykłego w środowiskach naukowych nepotyzmu musi być w profesji medycznej jakaś warstwa wpływowych decision makers którzy niekoniecznie są totalnie przekupieni. Wielu lekarzy jest przecież niezależnymi usługodawcami, wielu emerytowanym prawdopodobnie zwisa co środowisko o nim pomyśli jeśli powiedzą co myślą.

      Jeżeli nie to to naprawdę możemy zmierzać w kierunku przesilenia w rodzaju „Norymbergi bis” i etapu wieszania, jak przewiduje poseł Braun.

      ——————-
      ps. Ludziom mającym lekarza domowego sugeruję zadanie mu dwóch pytań kwalifikacyjnych: a) czy zaszczepił(a) się pan(i)? b) załóżmy że mój covid test wypadnie pozytywnie. Jak będzie pan(i) mnie leczył(a) w najbliższych 7-miu dniach?

     2. musi być w profesji medycznej jakaś warstwa wpływowych decision makers/

      Batem na wszystkich sa pewnie Izby Lekarskie. A tam pewnie siedza tacy, ktorzy maja swoich oficerow prowadzacych i jak ktos podskoczy, to mu zabieraja prawo wykonywania zawodu. A wtedy moze sobie gosc dochodzic swoich praw w sadzie do us….ej smierci. A tymczasem CHFPLN w gore, wiec kredycik na chalupe rosnie jak na drozdzach, kiedy sady debatuja nad przywroceniem pana lekarza do zawodu…

      Mysle, ze wszystkie w miare wartosciowe jednostki w swiecie medycznym w PL to sa ci ludzie, ktorych nazwiska sa w tym calym PSNLiNie. Ale przejdzie im, jak sie okaze, ze sa sami na placu boju, a reszta Polski obraduje, gdzie bedzie mogla pojechac w przyszlym roku na wakacje, zamiast sie zastanawiac jak wspomoc samotne walke PSNLiNa…

    1. Podejrzewam że w grę wchodzić może środowiskowy odpowiednik poprawności politycznej i presja środowiska aby się nie wyłamywać

     Ależ dokładnie tak. Od dłuższego czasu już uważam że kwestia dobroczynności szczepionek weszła do kanonu poprawności politycznej, a każdy kto ma wątpliwości i je wyraża jest natychmiast publicznie chłostany przez media i klasę polityczną. W przypadku lekarzy można jeszcze komuś pojechać po licencji uzasadniając to kwestiami etycznymi. Dopóki w jakimś większym kraju (kalibru Austrii, czy Portugalii lub większym) stopień wyszczepienia nie będzie sięgał 90-kilku procent i z ciągłych infekcji ktoś nie zrobi kampanii politycznej pt. „coś tutaj jest nie tak”, nie zmieni się nic. Ludzie będą grzecznie biegali po boostery żeby móc do knajpy pójść, albo na urlop polecieć albo pojechać.

     Jeden z nagłówków widzianych wczoraj: „Coronavirus Q&A: Will booster shots be taken annually?”. Yeah, right. I think I know where this is going… Nawet nie klikałem.

     Nie wiem, jak długo trzeba to będzie przeczekiwać.

    2. Tak się składa, że mieszkam w Niemczech. Mam tu szwagra, pracującego w szpitalu. On nie chce się szczepić. Rozmawiał z lekarzem domowym (to jest jego kolega – zna go długo). Jak to bywa, ten powiedział, żeby się zaszczepił, bo przecież firmy farmaceutyczne mówią, że preparaty są bezpieczne – nie ma obaw. Z czego wynika, że lekarze w większości, zawierzają firmą – jak mówią tak jest. Bez pytań – co powie firma tak rób, nie myśl. Taki styl nauki/praktyka leczenia ludzi, ma tak wyglądać. Lekarz nie ma czasu na zastanawianie się, ma myśleć jak algorytm.

     1. @Piters:”Niemcy”
      Z Niemcami to wogóle inna bajka. Do jakiegoś architekta (w Polsce) przyszło małżenstwo. On Niemiec, ona Polka. Chcieli zamówić projekt, bo się będą budować. Architekt i Polka siedzą i rozmawiają bez maseczki. Niemiec w maseczce. W końcu obydwoje mówią mu, że może zdjąć maseczkę. A on, że nie, bo taki jest przepis i on zgodnie z nakazem będzie nosił. No, ręce opadają. Żeby się chociaż tłumaczył, że się boi o zdrowie (ich lub swoje:).

   2. @jakiktos:”Na tym blogu nikogo nie interesuje, co mysli 99% patologow, lekarzy i naukowcow.”
    Hmm, tylko skąd dowiedzieć się co myśli „99% naukowców”??
    Masz takie źródło informacji? Pokornie proszę o podanie jakiegoś odsyłacza.

   3. problem w tym, że nie słyszałem by robili gdzieś badania grupy kontrolnej. Zobacz drugą część, uważam, że jest bardziej interesująca. Poza tym, do tego nawołują by zacząć badać ludzi – problem w ty. Bo wielu lekarzy zaczyna być zaniepokojonych.m, że rządom nie zależy na tym.

   4. Jeszcze nie tak dawno 99, co tam 100% naukowców zgadzało się że eugenika jest słuszna a o lobotomii nie wspomnę. W naszej cywilizacji prawda „nie stoi po stronie silniejszych batalionów”.

  1. Polecam lekturę! Warto też dołączyć do protestów w całej Europie. Totalitaryzm trzeba powstrzymać, w przeciwnym razie odbiorą nam wszystko. Ani się obejrzymy a będziemy wszyscy zasuwać z gwiazdą Davida i rewidowani będziemy na każdym rogu.

 2. …….cyrk z tzw pandemią trwa bo statystyczny półgłówek nie rozumie jak wysokie płaci podatki i jak marne usługi/publiczne/ dostaje w zamian/ludzie nie wiedzą że na etacie płacą podatki w wysokości 70% lub więcej od zarobionych pieniędzy/…….poza tym bandyci pozbawili ludzi taniej amantadyny w leczeniu covid – za to cała ta banda komuchów i konowałów z izby lekarskiej w wolnej PL powinna zostać postawiona pod sąd ……

  przy okazji 2021 international tax competitveness index https://taxfoundation.org/2021-international-tax-competitiveness-index/

  ludzie którzy stworzyli system podatkowy w PL to po prostu imbecyle z dyplomami wyższych uczelni , z maturami, kursami itp….szok

  1. bandyci pozbawili ludzi taniej amantadyny w leczeniu covid

   …ale przy pewnej dozie, powiedzmy, rozeznania przedpola, specyfik ten można jednak w Polsce skombinować, m.in.dlatego że w teorii jest przynajmniej dopuszczony do użytku. Co prawda na co innego i pod inną nazwą, ale zawsze.

   Inaczej jest z iwermektyną, której prywatny import nawet pojedyńczego opakowania do użytku własnego jest praktycznie wykluczony. Mam informacje z pierwszej ręki. „Bandyci” z poczty polskiej utylizują przesyłki zatrzymane w składzie celnym i nie odebrane, po to aby uniemożliwić populacji samoobronę i dostęp do tego środka o potwierdzonej skuteczności. Tylko Pfizer cię zbawi albo Moderna.

   A Pfizer tylko czeka na wyszczepienie wszystkich aby wypuścić swoją tabletkę „Pfizermektyny”, różniącej się od oryginału głównie ceną 5-cio dniowej kuracji: $4 do $700…

   Niedzielski chyba nie skarży się dłużej na brak chętnych do testowania amantadyny?

   1. Właśnie. Jak wyglądają testy kliniczne Amantadyny? Ja mam na użytek własny z Ukrainy. Pisze cyrylicą, ale cała reszta wygląda ok. Jakoś im się nie spieszy z tym badaniem.

    „Jak dodaje minister, obecnie badania prowadzone są w 20 ośrodkach, do badań włączonych zostało 50 pacjentów.

    „Na ten moment badania nie dają jednoznacznej odpowiedzi co do skuteczności leku lub jej braku. Pełne wyniki badań będą dostępne po zakończeniu badania, tj. w II kwartale 2022 roku” – czytamy w odpowiedzi ministra zdrowia.”
    wzmianka z 3go listopada https://www.rynekzdrowia.pl/Farmacja/Amantadyna-w-leczeniu-COVID-19-Badania-prowadzi-20-osrodkow-w-Polsce-Kiedy-poznamy-wyniki,226497,6.html

 3. Jak po nowym roku ludzie dostaną nowe rachunki za prąd i gaz to będzie taki dym w Polsce,,a la 1980, że nikt sobie dupy ani głowy srajdemią, nie będzie zawracał.

 4. Wspaniała epidemia rozwiązująca problemy niewydolnych systemów emerytalnych. A że sprzedawcy soli fizjologicznej tzn szczepionek chcą zarobić ? Zwróciłbym uwagę na ważny fakt lekarze a na pewno dotyczy to pulmonologów umierają ponad 10x rzadziej niż średnia dla danej grupy wiekowej. Zapadają na Covid częściej (być może kwestia testowania nadmiernego) ale przechodzą niezwykle łagodnie lub bezobjawowo. System odpornościowy jest jak wojsko: 1)koszarowe (po izolacji i kwarantannie), 2)poligonowe (po szczepionkach), 3)ostrzelane w bojach (mające kontakt ze społecznością niczym kasjerka w sklepie)

 5. a daily deaths na Gibraltarze cynik nie widzial? albo widzial ale zignorował, bo nie pasowało do retoryki?

  1. Tłumaczę przecież jak krowie na łące że to iż ktoś zarażony covidem przejdzie chorobę lżej, dzięki szczepionce czy czemuś innemu, jest jego prywatną korzyścią i prywatną sprawą jego wolnego wyboru. Nikt Ci przecież nie broni szczepić się choćby co miesiąc.   

   Natomiast narzucanie obowiązku szczepień przez twardogłowych totalitarystów szczepionką która nie chroni ani przed zakażeniem ani przed transmisją wirusa na innych, co Gibraltar właśnie całkowicie potwierdza, jest bez sensu. Ilość zejść śmiertelnych nie ma z tym nic wspólnego, nawet gdyby wszystkie zejścia były skutkiem szczepionki a nie covida czy gdyby żadnych zejść nawet nie odnotowano.

 6. A tak się spytam z głupia frant. Co zrobicie jak rząd wprowadzi obowiązek szczepień dla wszystkich? Ja wam powiem co zrobicie. To samo co nasi rodacy przed laty. Wejdziecie do komór gazowych trzymając swoje dzieci za rękę. Ewentualnie staniecie sobie pod ścianą. Bo co innego, chyba nie myślicie sobie że będziecie walczyć? Dostaniecie z szlaucha strumieniem zimnej wody, gazem po oczach, gumą po dupie i pójdziecie z płaczem do domu. Walczyć to jeszcze można było dwadzieścia lat temu. Teraz to już musztarda po obiedzie. Od kiedy się mówi o NWO? Od ponad dwóch dekad a teraz się obudzili z ręką w nocniku bo zobaczyli na własne oczy że siekiera już do pnia przyłożona. Możecie się wypłakiwać w internecie ale tam na ulicy to co najwyżej kiwać groźnie palcem w bucie.
  PS
  Te dane to może być zwykły błąd logiczny w interpretowaniu danych. Jeśli na intensywnej terapii mamy 10 zaszczepionych i 10 niezaszczepionych to wcale nie znaczy że skuteczność szczepionki wynosi 50/50 to może być 10 z 50 niezaszczepionych czyli co piąty oraz 10 z 1000 zaszczepionych czyli co setny. Póki co wiadomo że sprawa jest delikatnie mówiąc śmierdząca, nadgorliwość co po niektórych rządów ociera się skrajny faszyzm, spolegliwość społeczeństw jest wiele mówiąca (jak są baranami to niech się nie dziwią że ich strzyga) a skutki tej hucpy mogą tragiczne. Mnie osobiście tylko interesuje jak zachowa się Londyn bo tu żyje. A zachowuje się tak jakby chciał ale nie może. Ja szczerze mówiąc to Astrę Zeneke to bym i od biedy przyjął. Problem jest taki że oferują te oparte o mRNA. Aha, nie prawdą jest jakoby Mengele umarł. Ma się dobrze tylko zmienił nazwisko na Fauci.

 7. Kogo obchodzi logika czy prawda?

  W Rosji QR wazny jest 12 miesiecy potem trzeba sie zaszczepic ponownie, w Israelu 9 miesiecy. W Austri wprowadza sie nakaz szczepien dla wszystkich od 1.02.2022.

  Jesli teraz jeszcze nikt nie widzi celu to zwyczajnie jest …

 8. Ale te dane z Gibraltaru mogą również świadczyć że szczepionki rzeczywiście działają … tylko że maksymalnie 5 miesięcy… no choroba wręcz idealna dla koncernów farmaceutycznych…

 9. https://wiadomosci.wp.pl/efekt-strategii-adama-niedzielskiego-w-dwoch-regionach-obostrzenia-juz-nie-pomoga-6705876953709184a

  spada liczba zidentyfikowanych w jakiś sposób osób w dwóch polskich regionach (lubelskie i podlaskie) a są to jedne z regionów polski wschodniej o najniższym poziomie wyszczepienia – jak to teraz propagandowo przedstawić jako sukces rządu???? wirus ze strachu przed rządem który się przed niczym nie cofnie uciekł na białoruś przez strzeżona granicę?????

  1. Jak widać przedstawiane jest to jako „tam już fala przeszła, najgorsze się już wydarzyło”. I nikt nie będzie zadawać pytań potem jak średnia zakażeń na 100tys mieszkańców wyjdzie po tej „fali” podobnie w najbardziej wyszczepionych województwach do najmniej, bo nie będzie pasować do narracji. A założę się, że różnice będą marginalne.

Comments are closed.