Dr. Zelenko

Dr. Zelenko w interesującej prezentacji, w sam raz na weekend.

Jest autorem wczesnej terapii anty-covidowej. Przypomina postać dr. Bodnara u nas i jego krucjatę z użyciem amantadyny we wczesnym stadium terapii anty-covidowej. Opór establishmentu i zakłamanie zawsze to samo. Ma całkowitą rację w sprawie amerykańskich początków wirusa sars-cov2. Interesujący odcinek w naszym cyklu. (HT-Blazej K)

6 Replies to “Dr. Zelenko”

 1. tak faktycznie słuchałem tego, co wiecej zeznania przed sadem rabinackim to nie przelewki, a w każdym razie nie dla zyda.
  https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,wirusy—dzieki-nim-zapamietujemy-i-uczymy-sie,artykul,79491560.html
  załączam ciekawy link, do informacji o wirusach w ogóle. poza ciekawymi informacjami naukowca (a nie nawiedzonego „lekarza”) jest fragment o czesciach DNA wirusów, które w drodze ewolucji wniknęły do naszego ludzkiego DNA – poza tym, zę nie ma w tym nic złego, bo wszak ogólnie zyjemy (choć patrząc na to co się dzieje to raczej nie rozwijamy się) mieliśmy i pewnie nadal mamy testy genetyczne na obecność wirusów w DNA (tak „wykrywano” covid), jeżeli ktoś miał pecha i wzieli mu do badania fragment gdzie było juz stare DNA przenoszone przez pokolenia to był od razu chory na covid !!!
  cywilizacjo białego człowieka czas zejsć ze sceny dziejowej!!

 2. “Let me curb your enthusiasm”. Ten Dr. Zelenko raz zadzwonil do administracji Trumpa w czasię tej Cowidowej gorączki i powiedział że leczy ludzi pewnym lekiem i ma bardzo dobre rezultaty. Powiedzieli o tym Trumpowi i ten wspomniał o tym na konferencji prasowej. Od tego czasu cwany Żyd tytułuje się „lekarzem Trumpa”. A druga sprawa że ten doktor nie ma zielonego pojęcia czy jakikolwiek z jego pacjentów którym „pomógł” miał Covida bo przecież te testy były do bani i zawyżały statystyki, prawda? Bo w przeciwnym razie musimy przyjąć narrację że jak coś pasuje do naszej teorii to testy były wiarygodne i ok a jak nie pasuje to testy PCR oczywiście są nierzetelne, seropozytywne, zakłamane, niepotrzebne skreślić. Ja myślę że powoli dochodzimy do tego momentu że argumenty obu stron są równie idiotyczne.

  1. Na pozytywne wyniki traktowania covid-19 HCQ zwrócił jako pierwszy uwagę gość z pierwszej linii, kierownik kliniki chorób zakaźnych w Marsylii, nazwiska w tej chwili nie pamiętam. Tego czy żyd jest cwany czy nie bo zwrócił uwagę na to Trumpowi który istotnie wspomniał o HCQ na konferencji prasowej nie wiem. Kuracja Zelenki oparta jest na HCQ i IVM. 

   ten doktor nie ma zielonego pojęcia czy jakikolwiek z jego pacjentów którym „pomógł” miał Covida bo przecież te testy były do bani i zawyżały statystyki, prawda?

   Bzdurny argument, nie wiem czy to łapiesz? Prawdopodobieństwo tego że każdy z pacjentów miał się dostatecznie źle że chodził za kuracją wydaje się wyższe niż  że kuracja HCQ chodziła za nim… A jeżeli tak to jak dziurawy test PCR by nie był nie gra roli, możesz przyjąć że był to specjalnie wirulentny katar, ze sporymi szansami na to że nie traktowany niczym wcześniej zakończy się wizytą w ICU.

   1. Jeśli ktoś tytułuje się jako „phisician of presidents” to mi się po prostu czerwona lampka zapala. Jeśli ktoś kłamie w tak drobnej sprawie to jak mam mu zaufać w kwestiach życia lub śmierci. Leczenie amantadyną bo o ten lek chodzi jest… nie wiadomo jakie jest. Dr Zelenko powołuje sie na pewien film dokumentalny w którym występował. Obejrzałem go i tam wyraźnie stwierdzono że testy kliniczne nie wykazały nic. Cwany Żyd z Brooklinu sprzedaje kurację na Covida i trzepie na tym niezłą kasę. Pierwszy link w Google odsyła do reklamowanej strony. „ Dr Vladimir Zelenko, a worldwide well-known Scientist and Nobel Peace Prize Nominee”. Tak się składa że nawet nie sposób tego zweryfikować, czy był nominowany. Sposób w jaki ten Doktor porusza się w przestrzeni publicznej i jak nagina fakty daje powody do kwestionowania rzetelności jego działań. Ja zgadzam się z autorem co do meritum ale w tym wypadku pan Zelenko po prostu nie pasuje do powagi tego bloga. Zresztą historia uczy nas że bez względu w jakim kierunku to pójdzie możemy być co najwyżej biernymi świadkami historii. Nie zatrzymamy tego procesu z tego samego powodu dla którego Niemcy nie powstrzymali Nazistów, Rosjanie bolszewików czy my tu i teraz Euro Komunizmu czy Faszyzmu, już się sam gubię. Wszyscy wiemy że covid to ściema, po co drążyć temat. Lepiej radzić co robić by przygotować się na ten moment kiedy pętla zaciśnie się nieubłagalnie wokół szyi. Jak na przykład olałem zupełnie złoto i nieruchomości. Jak tylko będę miał okazję to sprzedaje wszystko. Tylko Bitcoin.

    1. „Jeśli ktoś tytułuje się jako „phisician of presidents” to mi się po prostu czerwona lampka zapala.”

     Tytułuje SIĘ ? A on gdzieś powiedział np. „ja, lekarz prezydentów” ? To zapaliła się ta lampka, czy nie, bo nie doprecyzowujesz.

Comments are closed.