Efekty masowego wyszczepiania populacji

Akcja masowego wyszczepiania populacji EU, oficjalnie na covid-19 a nieoficjalnie na God-knows-what, doznaje pewnych trudności. Jedne unijne prowincje żrą się między sobą sobą o to kto otrzyma więcej z kurczących się dostaw szczepionek AstraZeneca których nieudolne władze unijne zamówiły za mało. U innych  pojawiają się natomiast nadwyżki szczepionki. Źródłem nadwyżek jest to że jedna po drugiej prowincje unijne masowo wstrzymują  wstrzykiwanie AstraZeneca po serii zejść śmiertelnych w wyniku zakrzepów krwi po szczepieniu. Już  przynajmniej osiem prowincji unijnych w trybie pilnym wstrzymało używanie szczepionek AstraZeneca, w tym Austria, Włochy , Dania, wszystkie państwa bałtyckie i inne. Dla prowincji polskiej która dzielnie szprycuje swoją populację non stop pojawia się więc światło nadziei. Mimo trudności u producenta uda się wkrótce uzupełnić braki szczepionki odkupując od sąsiadów odrzucone przez nich partie.wyszczepiania

Nie bardzo wiadomo czemu kraje wybrzydzają nad szczepionką AstraZeneca. To że ktoś się przeniósł na tamten świat z powodu szczepionki nie ujmuje przecież  nic z jej reklamowanej skuteczności. Nikt przecież covida-19 od niej nie dostał a odszedł na tamten świat przynajmniej zdrowszy. Szczepionka wyeliminowała jedynie potencjalnego nosiciela śmiercionośnego wirusa. Jeżeli uda się wyeliminować więcej potencjalnych nosicieli to jest szansa że epidemię uda się opanować.

Kiedy przewidywaliśmy na tych łamach taki właśnie finał masowego wyszczepiania populacji niesprawdzoną, eksperymentalną szczepionką jeden drogi czytelnik zarzucał nam że zabieramy głos na tematy na których się nie znamy. Tylko eksperci mogą się o tym wypowiadać. Istotnie, nie miejsce tu aby precyzować gdzie mamy opinie ekspertów polskich, zwłaszcza jednego brodatego z początków pandemii. Kwestionujemy jednak samą  esencję tej niewolniczo poddańczej bzdury. Nie dyskutujemy tego czy ofiary AstraZeneca doznały skrzepu typu A czy typu B, albo czy zeszły na skutek skrzepu w ogóle czy może zaśmiały się na śmierć  po zastrzyku. Ważne jest że zeszły tuż po szczepionce.

Nie potrzeba być ekspertem aby przewidzieć że masowa aplikacja nie sprawdzonego, eksperymentalnego preparatu ingerującego głęboko w układ immunologiczny człowieka prowadzić może do poważnych następstw które ujawnić się nie muszą natychmiast, jak AstraZeneca, ale powoli, na przestrzeni lat.  I nie piszę specjalnie skutków „ubocznych” bo nawet tego nie wiemy z całą pewnością. Zwłaszcza jak biorą się za to eksperci rządowi. Nie spodziewamy się też aby kontrolujący media hegemon był specjalnie niezadowolony z tego że upublicznienie kłopotów AstraZeneca ułatwia ukrycie podobnych efektów jego jeszcze bardziej eksperymentalnym szczepionkom typu messenger RNA. Szczepionki firm  Pfizera i Moderny są  przecież  zupełnie niesprawdzoną technologią, z minimalnym testowaniem na myszach. Mimo całkowicie nie adekwatnych testów masy w całej Europie są już nimi radośnie szprycowane.

Cała historia wokół szczepionek mRNA przeciw covid-19 nosi znamiona jednej wielkiej improwizacji, drogi na skrót której efektów nie zna nikt a kiedy pozna dla wielu może być za późno. Przynajmniej 5 do 10 lat intensywnych testów wymagane byłoby normalnie aby taką eksperymentalną miksturę wstrzykiwać ludziom z rozsądnym prawdopodobieństwem sukcesu i rozsądnie małym ryzykiem przedwczesnego zejścia. Nie jest też prawdą że wszyscy eksperci są  za szczepieniami. Liczni, z byłym VP Pfizera na czele, wypowiadają się  publicznie tam gdzie mogą  i podpisują  petycje ostrzegające przed szczepionkami mRNA.

Najbardziej miarodajna w tym wszystkim jest naszym zdaniem reakcja tych którzy najlepiej wiedzą, nie mylić z ekspertami. Tych którzy są na pierwszej linii frontu walki z covidem. Liczne sondy wskazują że duża część praktyków medycznych z pierwszej linii frontu, rzędu 30% do 50%,  deklaruje że szczepić się nie będzie.  W obliczu śmiertelnego podobno wirusa jest to postawa co najmniej zastanawiająca. Tego w kontrolowanych mediach oczywiście nie uświadczymy. Jeszcze by tego brakowało aby jakiś  ekspert w TVP powiedział publicznie że sam się nie zaszczepi. Naczelnik by go chyba sam oskalpował.

Nie jest to wszystko apelem aby się nie szczepić. Wręcz przeciwnie, jeśli jesteś w domu opieki szczepionka, nawet AstraZeneca, może być autentycznym ratunkiem. Twoje szanse na odejście w przypadku dostania covid-19 są rzędu 40%, prawdopodobnie wielokrotnie większe niż szansa na skrzep po Astrze. Potencjalna utrata płodności też cię prawdopodobnie specjalnie nie martwi. Ale jeśli w domu opieki nie jesteś, i jeśli nie masz do tego innych stanów chorobowych,  to prawda jest taka że szanse na zejście śmiertelne w przypadku covid-19 masz dużo mniejsze niż 1%.  Covid-19 nie jest podobno grypą ale szanse na zejście śmiertelne wydają się w takim przypadku  podobne do powikłań pogrypowych. Czy rzeczywiście zatem  eliminacja ryzyka zejścia na covid-19  warta jest podejmowania  ryzyka szczepionki które potencjalnie okazać się może znacznie większe?

Nie jest to więc apel przeciwko szczepieniom. Jest to raczej sugestia aby zacząć w końcu myśleć i rozważyć ryzyko, za- i przeciw. Jak notabene w inwestowaniu, gdzie skakanie na główkę do nieznanej wody kończy się czasem złamaniem kręgosłupa. Przypadek dużo poważniejszy niż covid.

dodane: 16.03.21

20 Replies to “Efekty masowego wyszczepiania populacji”

 1. Tzw.Covid jest związany z wielonarządowymi zaburzeniami krzepliwosci- z hipoksji maseczkowej?
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4627841/
  Niedotlenienie indukuje stan zakrzepowy niezależnie od aktywności fizycznej
  Abstrakt
  Wiadomo, że niedotlenienie (niedobór tlenu) wiąże się z zakrzepicą żył głębokich i żylną chorobą zakrzepowo-zatorową. […]Nie miało to wpływu na fibrynolizę i stężenie fibrynogenu. Poziomy czynnika VIII i czynnika von Willebranda wzrosły znacząco w grupie aktywnej, ale nie w grupie pasywnej. Generacja trombiny w osoczu pozostawała niezmieniona zarówno w grupie aktywnej, jak i biernej wraz ze wzrostem wysokości oraz podczas 7 dni bezruchu u osób zdrowych. Jednak stosując generację trombiny we krwi pełnej, stwierdziliśmy zwiększoną wysokość piku i endogenny potencjał trombiny oraz zmniejszone opóźnienie i czas do osiągnięcia szczytu wraz ze wzrostem poziomu niedotlenienia w obu grupach. Podsumowując, stosując generację trombiny w pełnej krwi wykazaliśmy, że niedotlenienie powoduje stan prozakrzepowy. Ponieważ wytwarzanie trombiny w osoczu nie wzrosło, nasze wyniki sugerują, że komórkowa część krwi jest zaangażowana w fenotyp prozakrzepowy wywołany niedotlenieniem.”

 2. No i „zniknęli” Pana Yeadona: https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/special-report-ex-pfizer-scientist-who-became-an-anti-vax-hero-2021-03-18/

  Komentarz Clare Craig na końcu tego raportu mi się podoba. Ja rozumiem że można polemizować, krytokować albo nawet szydzić z człowieka że uprawia nieodpowiedzialną propagandę. Dyskusja pozostaje dyskusją. Czasem może niewybredna, ale mimo wszystko jest. Tutaj to jednak za mało. W pewnym momencie media społecznościowe po prostu pozbywają się kłopotliwego krzykacza blokując mu konto wedle swojego uznania. Krzykacz nie chce przestać, więc trzeba się go pozbyć zasłaniając się swoimi „policies”.

  Swoją drogą, jakieś szemrane posty sprzed roku i nikt o nich słowem nie wspomniał przez cały rok? Seriously? Przecież już dawno byłaby to kompromitacja.

 3. Geert Vanden Bossche, DMV, PhD, independent virologist and vaccine expert, formerly employed at GAVI and The Bill & Melinda Gates Foundation. wezwał WHO i świat do natychmiastowego zatrzymania szczepień, gdyż tworzymy bestie której nie da się zatrzymać. W skrócie, powstaną wg niego kolejne mutacje odszczepienne na które nie będą odporni młodzi ludzie. Co częściowo już się dzieje. Apel jest do znalezienia w necie łącznie z częściowym wyjaśnieniem. Jego cv jest potężne https://www.linkedin.com/in/geertvandenbossche/?fbclid=IwAR2Baa0eQA6WH8FyXItikJPM3_jaahyHbD8kh5pwZcwiFPqQg-KMDWbuq9I

  1. Trudno podawanie tego przez Glapińskiego określić inaczej jak kretyńskie. Tego typu wieści o złocie podawane są zawsze post-factum albo wcale… 

   1. Mi to wyglada na hint dla publiki, zeby w miare mozliwosci kupowali kruszec. Inaczej nie potrafie tej wypowiedzi zinterpretowac. W ogole bardzo mnie dziwi, ze PL tuz przed pandemia dostala zgode na wywoz tych 100 ton z UK.

 4. Dwie uwagi. Pierwsza to sam Koronawirus. Jest częścią składową Grypy. W zależności od sezonu stanowi od 8 do 12 procent wirusów. Grypa sama w sobie mutuje bardzo często, nawet kilka razy w roku, ergo nie ma nią skutecznej szczepionki. Szczepionka na Covid -12 to bujda na resorach dla niedouczonych prawilniaków. Druga uwaga. Mieszkam w UK i w miejscowości w której mieszkam (Rochdale) wystawiono na sprzedaż domy dla starców. Jak to się stało że cała „populacja” emerytów zeszła w ciagu kilku miesięcy? xD I skąd Church of England wie że nowych pensjonariuszy już nie będzie, bo inaczej tych przybytków by nie sprzedawał? xD

 5. polecam wywiad zeS. Szczepaniakiem z Inwexu, część osób pewnie o nim słyszała
  krzem jest wazny także w przypadku tzw.COVID, płuca , aorta, OUN zawierają duże ilości krzemu
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/03/nie-ma-zycia-bez-krzemu/
  “Przygotowywano mnie do operacji. Tak się złożyło, że w tym samym czasie pacjentem w szpitalu był dyrektor Polfy, który miał tętniaka aorty brzusznej. Jak to mówią „w stosunku do mnie to mały pikuś”. On ściągnął światowej sławy kardiochirurga z Włoch, który miał go operować. Razem leżeliśmy w szpitalu w podwójnej sali, najlepsze pokoje, telewizor na pilota, łóżko na pilota, przepiękna łazienka dla ludzi, którzy mają korzystać z ostatnich minut swojego życia. On poszedł na operację w piątek, ja miałem być operowany w sobotę. Jego operacja miała trwać półtorej godziny, góra dwie. Operacja polega na tym, że pracuje płuco-serce, a kończyny dolne i górne plus jelita, krótko mówiąc „flaki”, są zamrożone w lodzie, żeby rozkład krwi, czyli hemoliza, nie nastąpił zbyt szybko. Ponieważ lekarzy ściągnięto praktycznie z całego województwa świętokrzyskiego i śląskiego, operacja się przedłużyła do 2 godzin i 42 minut. Operacja się udała, ale krążenie nie wróciło, więc nastąpiła już hemoliza.”

 6. Każda firma farmaceutyczna ma obowiązek zbierać informacje o działaniach niepożądanych, a żeby je zgłosić nie trzeba być pacjentem ani lekarzem, mogą to robić tez członkowie rodziny i inni świadkowie. Jest (bo musi być) udostępniony formularz do zgłaszania tego. I z tego co wiem są to informacje podlegające państwej kontroli, czyli firma farmaceutyczna nie moze sobie ich skasować bez śladu – musi przejść całą procedurę weryfikacji która też jest nadzorowana. Oczywiscie nie twierdzę że to bardzo pomoże pacjentowi, ale przynajmniej zostaje uruchomiona jakaś maszyna która teoretycznie ma pilnować tych spraw.

 7. Szkody , jakie może wyrządzić terapia genowa mRNA ( nie nazywajmy tego szczepionką) są znane i nawet obecne w wiki
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szczepionka_RNA
  ” mRNA zawarty w szczepionce może zainicjować niezamierzoną, nadmierną odpowiedź immunologiczną poprzez aktywację wrodzonej odpowiedzi immunologicznej[13][14]. Związana z nią indukcja interferonu typu I została powiązana z wywołaniem odpowiedzi autoimmunologicznej i reakcji zapalnych. W związku z tym identyfikacja osobników predysponowanych do problemów autoimmunologicznych przed podaniem szczepionki RNA pozwoli na przyjęcie odpowiednich środków ostrożności[15]. By zminimalizować ryzyko nadmiernej odpowiedzi immunologicznej, mRNA zawarty w szczepionkach ma naśladować te produkowane przez komórki ssaków, np. małp[2].
  Pozakomórkowy RNA ma właściwości prokoagulacyjne i zwiększające przepuszczalność. Zwiększenie przepuszczalności komórek może prowadzić do obrzęku a zwiększona krzepliwość krwi stwarza ryzyko powstania zakrzepu[16] i idących za tym zawału, udaru niedokrwiennego, zakrzepicy[17].
  Przed rokiem 2020 nie istniały szczepionki RNA zatwierdzone do stosowania u ludzi, wobec czego długoterminowe skutki stosowania tych szczepionek nie są w pełni znane. ”
  https://t.me/eternityandfingerprints/158

  Tzw.COVID jest duzym wirusem wymagajacym sporo wit.A , podobnie jak odra.
  http://www.cheops4.org.pl/cheos/viewtopic.php?f=17&t=1190&p=125287&hilit=covid+witamina+A#p125287

  ” Wysoka gorączka obserwowana w ostrych infekcjach, skrajny proces kataboliczny, niezwykle duży genom, jak w przypadku SARS-CoV-2 i duże obciążenie wirusowe prowadzą do szybkiego wyczerpania kwasów retinowych przechowywanych w wątrobie. Wcześniej stwierdzono, że poziom kwasu retinowego jest znacznie obniżony i wyczerpany podczas infekcji wirusowych, takich jak odra i RVS [5], [6], [7].”

  Metabolizm wit.A zalezy od homeostazy cynku , a ta zależy od transporterów i jonoforów, jak metalotioneina (1/3 stanowi cysteina), naturalnych jonoforów, jak kwercytyna, EGCG, hinokitiol,czy lekowych,jak hydroxychlorochina, iwermektyna, doxycyclina.

  Obowiązek maseczek zaburza gazometrię/homeostazę cynku, przez stres oksydacyjny -glutation limitowany cysteiną, anhydrazą węglanową zależną od cynku.
  To może skutkować obniżeniem odporności i zaburzeniami krzepliwości. Stąd takie parcie na noszenie niecertyfikowanej szmatki , byle powodowała hipoksję, a następnie uraz reperfuzyjny po zdjęciu u osób podatnych.

  Obecny okres koniunkcji planet i zaburzeń środowiska kosmicznego niekorzystnie wpływa na odpornośc ogólną(melatonina) , wzmożony wulkanizm z uwalnianiem duzych ilości arsenu, co ma przełożenie na wymieranie zycia morskiego.uwalnianie życia morskiego .

  1. http://medycyna-komorkowa.com/komunikat-naukowcow-i-lekarzy-o-covid-284/
   ” Komunikat ostrzegawczy naukowców i lekarzy dotyczący COVID-19
   11 marca, 2021 – Koronawirus
   Komunikat ostrzegawczy naukowców i lekarzy dotyczący COVID-19
   W miesiącu lutym 2021 roku wysłane zostało do rządów trzydziestu krajów bardzo ważne oświadczenie pracowników służby zdrowia, lekarzy i naukowców z całego świata.

   Poniżej znajduje się pełny tekst, który przesłany został rządom.
   Link do oryginalnego dokumentu: Bardzo pilne: międzynarodowy komunikat ostrzegawczy dotyczący COVID-19
   Zobacz listę rządów, do których wysłano pismo.
   Tekst zawiera cytaty wybitnych naukowców i pracowników służby zdrowia”

 8. … 5 do 10 lat intensywnych testów wymagane byłoby normalnie …
  No to przecież właśnie to się odbywa.

  1. Właśnie się dowiedziałem, że znajomej mama (62l.) zmarla dzień po szczepienu.
   Większość znajomych nauczycieli po szczepieniu Astra Zeneca mieli NOPy wysoką gorączkę, wymioty biegunkę. Naj bardziej denerwuje fakt, że nikt tego nie zgłasza, bo nie wiedzą, że można, a lekarze nie pytaj. Rząd ma sukces bo nie ma NOP-ów.

Comments are closed.