JAK PRZEŻYĆ I PROSPEROWAĆ
POMIMO PAŃSTWA, SOCJALIZMU I KRYZYSU

Metale szlachetne


Aktualne ceny spot, 24h
1 oz = 31.1 g

[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]

[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]

[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]


[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]

Indeks akcji złota HUI, 6m
[chwilowe problemy w podawaniu indeksu HUI]

Rynki dzisiaj

Archiwa 2GR

Nasi znajomi

Autor: cynik9 - 13.05.11

Google screw-up

Przepraszamy najmocniej Szanownych Czytelników za przymusową pauzę!

Google Blogger,  serwis hostujący ten blog,  doznał poważnej awarii trwającej w zasadzie do chwili obecnej.   Od dwóch dni serwis był niedostępny  a ostatnio okazało się że konieczny jest rollback danych o kilka dni wstecz.   Skandal dla kompanii tej klasy co Google która przyzwyczaiła nas do technicznej doskonałości.


Trzy nasze ostatnie wpisy,  wraz z dyskusją na forum,  zniknęły przez to  z eteru.  Komentarze po moderacji gdzieś się podziewają i nie mamy pojęcia gdzie.   Mamy nadzieję że i te dane uda się inżynierom z Google w pełni zrekonstruować i że jest to tylko kwestia  czasu.  Treść wpisów mamy oczywiście  na naszym prywatnym backupie i w razie czego możliwa będzie  ich  ponowna publikacja w terminie późniejszym.  Gdyby jednak okazało się to konieczne to będziemy musieli krytycznie rozważyć sensowność korzystania z platformy Google blogger.


Przy okazji zapraszam do TwoNuggets.com przypominając że część wpisów na wewnętrznym blogu cynika9  dostępna jest  ogólnie dla nie-abonentów.   Można też sprawdzić tę stronę w przypadku gdyby blog 2GR znowu zniknął z eteru.

cynik9

 

 

 

©2007-2011 www.twonuggets.com wszelkie prawa zastrzeżone

Share

5 komentarzy do: Google screw-up