Google screw-up

Przepraszamy najmocniej Szanownych Czytelników za przymusową pauzę!

Google Blogger,  serwis hostujący ten blog,  doznał poważnej awarii trwającej w zasadzie do chwili obecnej.   Od dwóch dni serwis był niedostępny  a ostatnio okazało się że konieczny jest rollback danych o kilka dni wstecz.   Skandal dla kompanii tej klasy co Google która przyzwyczaiła nas do technicznej doskonałości.


Trzy nasze ostatnie wpisy,  wraz z dyskusją na forum,  zniknęły przez to  z eteru.  Komentarze po moderacji gdzieś się podziewają i nie mamy pojęcia gdzie.   Mamy nadzieję że i te dane uda się inżynierom z Google w pełni zrekonstruować i że jest to tylko kwestia  czasu.  Treść wpisów mamy oczywiście  na naszym prywatnym backupie i w razie czego możliwa będzie  ich  ponowna publikacja w terminie późniejszym.  Gdyby jednak okazało się to konieczne to będziemy musieli krytycznie rozważyć sensowność korzystania z platformy Google blogger.


Przy okazji zapraszam do TwoNuggets.com przypominając że część wpisów na wewnętrznym blogu cynika9  dostępna jest  ogólnie dla nie-abonentów.   Można też sprawdzić tę stronę w przypadku gdyby blog 2GR znowu zniknął z eteru.

cynik9

 

 

 

©2007-2011 www.twonuggets.com wszelkie prawa zastrzeżone

5 Replies to “Google screw-up”

  1. Czy to tylko przypadek?
    Wczoraj było tu "coś" co wprawiło mnie w wielkie zdumienie. Dzisiaj jeszcze bardziej się zdumiałem, aż się boję co będzie tutaj jutro!

Comments are closed.