Gwałcenie w Szwajcarii

Gdyby nie czujne psy łańcuchowe europejskiego postępactwa które podniosły jazgot niemiłosierny nikt by nie zauważył dalszego staczania się Szwajcarii na pozycje wsteczne. To jest, o ile w ogóle jest gdzie się jeszcze staczać bo zdaniem niektórych kraj osiągnął już dno.

W przeprowadzonym dwa tygodnie temu referendum (Ausschaffungsinitiative) suwerenny naród opowiedział się za bezwarunkowym wydalaniem cudzoziemców, którzy zostali prawomocnie skazani za ciężkie przestępstwa lub nielegalnie korzystali ze świadczeń socjalnych. Referendum zorganizowano z inicjatywy współrządzącej skrajnie prawicowej… yada, yada, i tak dalej… Szwajcarskiej Partii Ludowej (SVP).

Przyjęta w referendum poprawka do konstytucji federalnej trwale pozbawia prawa pobytu w Szwajcarii cudzoziemców, skazanych za wymienione z nazwy ciężkie przestępstwa. Są to kolejno: umyślne zabójstwo, gwałt i inne poważne przestępstwa natury seksualnej, inne przestępstwa z użyciem przemocy jak rabunek, a także handel ludźmi, handel narkotykami oraz kradzież z włamaniem.

Zdaniem postępactwa jest to nie tylko skandaliczne gwałcenie podstawowych praw morderców, gwałcicieli, złodziei i handlarzy narkotyków. Dużo gorzej niż to. Otwarcie faszystowskie prawo w sposób niedopuszczalny dyskryminuje zagranicznych gwałcicieli i rabusiów na gościnnych występach w alpejskiej republice wobec potencjalnych gwałcicieli i morderców rodzimego chowu. A dyskryminacja jest jak wiadomo surowo zakazana w całym postępowym świecie,  a w euro kołchozie w szczególności.

No i czy ta stara nasza Europa to nie jest kontynent w stanie zaawansowanej schizofrenii? Z jednego końca Szwajcarom chce się organizować referendum czy jakichś tam zagranicznych łobuzów wyrzucać czy nie. Na drugim końcu natomiast nie wyrzucone jeszcze miejscowe  łobuzy w Irlandii bronią się rękami i nogami przed poddaniem pod powszechne referendum kwestii o wiele ważniejszej bo bytu narodowego. Jest nią narzucony przez innych łobuzów z Brukseli euro bailout  obarczający kraj  dodatkowym olbrzymim długiem.  No ale jak miał być ten nieubłagany postęp to jest;   nikt przecież nie zapisywał się do euro kołchozu po to aby stać w miejscu.

Wniosek z tego wszystkiego jest jeden. Jeżeli planujesz kogoś zgwałcić w Szwajcarii z nadzieją na zachowanie równych praw to nici z tego. Szwajcarzy zgwałcą twoje równe prawa i odstawią cię ciupasem do domu. Jeżeli chcesz liczyć na równouprawnienie to gwałcić musisz gdzie indziej. Na przykład dobra do gwałcenia wydaje się Kalifornia. Zwłaszcza gdy jesteś słynnym reżyserem… Wtedy przynajmniej ze Szwajcarami masz spokój, nawet jak inni poszukują cię listem gończym.

©2010 dwagrosze.com

12 Replies to “Gwałcenie w Szwajcarii”

 1. Witam,

  1) Wydalenie z kraju ma sie odbywac automatycznie bez mozliwosci odwolania. Wiadomo – opisane we wpisie przypadki sa oczywiste. Ale… 2)

  2) Wydalanie ma byc za skazanie juz na conajmniej 1 rok i o ile wiem to ciezar przestepstwa sie za bardzo nie liczy. I to jest problem. Za najdrobniejsze kradzieze w sklepie itp maja byc ludzie wydalani jak im sie 1 rok uzbiera. Bo nie jest powiedziane, ze to musi byc jeden wyrok.

  3) Referendum swoja droga a jaka wersje parlament z tego do prawodawstwa wprowadzi to swoja droga.

  bm

 2. @Ludo:
  tylko nadal nie wiem, po co.

  Lepiej jest zyc jako zwykly czlowiek w kraju wolnym niz jako tyran tyranii.

  Hatszepsut umarla w wieku 40 lat na zapalenie zeba.

  Browning

 3. pawelePytanie jaki interes mają"elyty" zachodnioeuropejskie w trzymaniu tych (teraz będzie niepoprawnie politycznie) pasożytów mają? Bo ja tego już nie rozumiem. Darmowe głosy? – ale jakim kosztem?

  Chodzi o to, ze socjalizm uzalezni spoleczenstwo od rzadu powodujac ze ludzie nie beda zdolni do samodzielnego myslenia ani tym bardziej dzialania. Takie spoleczenstwo jest idealnym materialem, mozna miec nad nim calkowita kontrole.

  pzdr
  Ludo

 4. @cynik9

  Jest ruch "Szwajcaria bez armii" – ma małe, ale stabilnie rosnące od dekad poparcie.

 5. @GrubyMiś

  Ogólnie masz rację, tylko definicję słowa "przesadne" trochę za bardzo europejską.
  To co robią Szwajcarzy, to jest ekwiwalent dania linijką po łapach – bo Niemcy pozwalają w majestacie prawa na gwałty w wykonaniu "nieświadomych lokalnych zwyczajów" a Norwegowie wręcz doradzają "nie prowokowanie imigrantów wyzywającym strojem".
  Ty sprawdź, jakie prawo obowiązuje na Tajwanie, w Singapurze czy choćby Koreii Południowej – i pokaż mi tam zjawiska o których piszesz.

 6. Przeciwko Ausschaffung glosowano glownie w czesci francusko jezycznej. Powostale kantony glosowaly za. Najbardziej za byly pierwsze kantony (zalozycielskie)np Schwyz. Miasto Zurich miasto zanizylo statystyki kantonowi Zurich.

  prosze oto link, po niemiecku, ale obrazki powinny mowic same za siebie.
  https://tinyurl.com/22ss6pw

  @grafzero – to prawda ze moze sie zdazyc ze kraj ojczysty moze nie chciec przyjac swojego zlodzieja albo morderce albo ten kraj moze byc nie znany. ale to nie jest powod zeby nie probowac go jednak wydalic.

  Druga inicjatywa Steuerinitiative nie przeszla. Glownie dlatego ze ludzie nie chca zabic kury znoszacej zlote jajka.

  @anonimowy 1 – sprawa polanskiego to sprawa polityczna
  Mam dwie teorie:
  Pierwsza toria: karta przetargowa. Szwajcarzy powiedzieli USA: lepiej zostawcie nasze banki w spokoju bo inaczej wydamy wam tego zyda, a my wiemy jak bardzo nie spodoba sie to waszym mocodawcom.
  Druga teoria: bogaty czlowiek. Nie wydamy wam go bo on ma duzo kasy a my lubimy ludzi z kasa, i nie obchodzi nas co on zrobil jekiejs puszczalskej pannie 30 lat temu.

 7. Szanowni państwo, jako student prawa, na podstawie badań stwierdzam, że przesadna surowość prowadzi tylko do powstania silnej recydywy (patrz lata 80. w PRL). Wydaje się, więc sama surowość kar w PL i całej UE jest w porządku.

  Jednakże problemem w Szwajcarii(?), F, D, GB, itd. są emigranci, którzy nie mając ochoty się asymilować, zamykają swoją własną szansę na poprawę bytu (zamykając się w slamsach, (swoją drogą ich widoku w Marsylii nie polecam nikomu))), drenując z pieniędzy przy tym zdrową i pracowitą tkankę społeczeństwa za pomocą socjalu.

  A tok myślenia Szwajcarów moim zdaniem jest jak najbardziej prawidłowy. Państwo powinno mieć możliwość doboru osób, które naturalizuje. Przecież każdy ma prawo wysyłać zaproszenie na bal wg. własnego uznania.

  A swoją drogą brak asymilacji to zasługa socjalizmu. W Stanach, na początku istnienia tego państwa tych problemów w takim stopniu nie było. Wspólna praca łączy ludzi:)

  pawelePytanie jaki interes mają"elyty" zachodnioeuropejskie w trzymaniu tych (teraz będzie niepoprawnie politycznie) pasożytów mają? Bo ja tego już nie rozumiem. Darmowe głosy? – ale jakim kosztem?

  P.S.
  https://www.rp.pl/artykul/9211,577774_Islandia-lepiej-niz-Irlandia.html – i mamy odpowiedź co się dzieje gdy rady "cynika" zostają wprowadzone. Na przykładzie Islandii i Irlandii.

 8. Referendum było także, na temat spraw podatkowych. Miała być zmniejszona autonomia co do ustalania podatków przez kantony ?

  Jakim wynikiem się ono skończyło ?

  Jestem ciekawy kiedy ten bastion ciemnoty zostanie w końcu zdobyty przez postępowców. I ile już Szwajcarów zostało zbałamuconych lewackimi hasłami. Zakładam, że w miastach postępowcy już mają duże poparcie, a wieś jak zwykle jest konserwatywna.

  W USA tak samo w największa wylęgarnia lewactwa to NY i Comiifornia.

  Przecież to nie do pomyślenia aby Mazowsze płaciło inne podatki niż Małopolska.

 9. Ja widzę w tym prawie jedną lukę…
  Co zrobić jak NIE MA JAK wydalić obcokrajowca? Bo np. kraj ojczysty nie chce go przyjąć/nie istnieje/jest imigrantem nielegalnym, nieznanego pochodzenia?

 10. Czy w Szwajcarii rowniez mozna skazac mezczyzne za gwalt tylko na podstawie zeznan osoby oskarzajacej?

  Browning

 11. Szwjacarzy robia to o czym mysli reszta swiata. To znaczy spoleczenstwa bo przeciez nie politycy…

  Zeby zrozumiec "postepowosc", a w zasadzie poblazliwosc wobec przestepstw roznego rodzaju trzeba najpierw otworzyc szeroko nie oczy ale umysl i zaczac myslec.

  Zlagodzenie kar, a czasem nawet odstapienie od konsekwencji popelnionych czynow ma jakis cel. Jaki? Napewno nie resocjalizacje czy cos w stylu "bezstresowego wychowania" albo ideologii wybaczania i nadstawiania drugiego policzka, a nuz… bandzior zrozumie?

  Poblazliwosc powoduje wzrost przestepczosci. Wzrost przestepczosci powoduje zwiekszenie sil policyjnych oraz daje doskonaly pretekst do jeszcze wiekszej inwigilacji zwyklych obywateli. Jest to wszystko dzialaniem zamiezonym i ma na celu zwiekszenie kontroli nad spoleczenstwami.

  Ciekawe jak dlugo Szwajacarzy beda sie opierac?

  A swoja droga to jakaz to odlegla droge Szwajcaria przebyla. Wystarczy chocby przeczytac "Milosierdzie Gminy" M. Konopnickiej…

  pzdr
  Ludo

 12. Najpierw krytyka Unii Europejskiej krytykującej Szwajcarię, a w puencie krytyka Szwajcarii za łagodne potraktowanie Polańskiego. Ciekawy artykuł, ale narracja wygląda na rozwaloną.

Comments are closed.