JAK PRZEŻYĆ I PROSPEROWAĆ
POMIMO PAŃSTWA, SOCJALIZMU I KRYZYSU

Metale szlachetne


Aktualne ceny spot, 24h
1 oz = 31.1 g

[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]

[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]

[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]


[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]

Indeks akcji złota HUI, 6m
[chwilowe problemy w podawaniu indeksu HUI]

Rynki dzisiaj

Archiwa 2GR

Nasi znajomi

Autor: cynik9 - 29.09.10

Euro seks

Do czorta z gospodarką!  Może dla odmiany raz o seksie?  Podobno bardziej przyciąga to czytelników…

Czy rzeczywiście seks oralny spadł już w Europie do zera? Tego oczywiście nie wiemy.  Pozostaje zatem polegać na autorytetach ekspertów którzy tak właśnie twierdzą. Takich na przykład jak pani Rachida Dati, była francuska ministrowa sprawiedliwości i zaufana prezydenta Sarkozy’ego.  Sympatyczna pani Dati wydaje się nam osobą wyjątkowo kwalifikowaną do wiążącej odpowiedzi na to palące pytanie.  Pochodząca z liczącego 12-cioro dzieci związku Marokańczyka i Algierki Francuska jest obecnie z nadania Sarkozy’ego posłanką do europarlamentu.  Czym się tam deputowana Dati, oprócz pobierania gaży rzędu €130000 rocznie,  konkretnie zajmuje nie jest do końca jasne.  W podobnym stopniu dotyczy to zresztą również jej 735 kolegów.  

Zastanawiamy się czy powyższy wywiad pani Dati dla Canal Plus zawiera istotnie jedynie niewinne przejęzyczenie (fr. fellation-seks oralny,  inflation-inflacja),  tak jak media i sama zainteresowana usiłują to post factum przedstawiać.  W końcu w rozmowie  i pani Dati i jej rozmówczyni z Canal Plus z kamiennymi twarzami brną dalej niczego po drodze ani nie prostując, ani nawet się nie uśmiechając z popełnionej gafy.  Budzi  to  podejrzenia że sprawa może mieć równie dobrze głębszy podtekst, rzucając ciekawe światło na działalność europarlamentu.

Być może słowo “cyrk” którego używaliśmy dotychczas na określenie charakteru działalności tej instytucji przyjdzie czas zmienić na bardziej adekwatne…

©2010 dwagrosze.com

Share

9 komentarzy do: Euro seks