Goldmansachsologia stosowana

czyli cosa noGStra w Waszyngtonie

Przyspieszony kurs wakacyjny dla mających jeszcze złudzenia. Glenn Beck wyjaśnia Rodzinę: kto kogo kupił i za ile oraz kto ma się słuchać jakiego ojca chrzestnego. Jest też ostatni przebój sezonu, Chicago Climate Exchange by Goldman Sachs, z najnowszą teorią bezwzględności: CO2 = $$4GS.

FED może drukować dolary z powietrza to czemu niby Goldman Sachs nie miałby ich robić z powietrza? Jaka w końcu różnica? Problem w tym że powietrze może stać się w tym procesie dobrem deficytowym uzasadniającym konieczność racjonowania na kartki.

Cyrk otwarty na okrągło 24/7. Wstęp na własne ryzyko. Puszczanie w czasie przedstawienia CO2 bez carbon credits surowo wzbronione.

©2009 TwoNuggets

17 Replies to “Goldmansachsologia stosowana”

 1. Witam,
  Czy można jeszcze oglądnąć to video? Z youtube zostało usunięte…Powoli to youtube kreuje rzeczywistość, jak czegoś nie ma na youtube to nie ma tego wogóle….

 2. @cynik9
  Nie mam wątpliwości po której stronie przewodu pokarmowego ma mnie władza w socjaliźmie? Ale obawiam się, że gdziekolwiek bym nie był (i nie tylko ja) to zawsze będzie to samo miejsce. Ot taki wędrujący w ślad za mną przewód pokarmowy.

 3. @big fish:

  jako zapalony wedkarz ,ze ilosc zlowionych przeze mnie ryb w menie w ostatnich 15 latach spadla prawie do 0.

  Pewnie dlatego że ryby tam mają obecnie po trzy głowy a Ty się zasadzasz ciągle z jednym haczykiem… :-D

  Pytalem w 5 laboratoriach powszechnie dostepnych . Wszedzie jedna odpowiedz : na PFT i estrogeny nie badaja

  A propos {marcina} – niezależne laboratorium testujące wodę – czy to nie świetne pole nacisku dla grupy i brania inicjatywy we własne ręce? Dalej {marcin} masz wątpliwości po której stronie przewodu pokarmowego ma Cię władza w socjaliźmie? Właśnie w obronie nie czego innego jak płotek na poj.Drawskim testujemy wodę na azotany i azotyny we własnym zakresie. Jak by płotki polegały na państwie w tym zakresie pływałyby już dawno w czystym gnoju… Mają jednak i tak szczęście że nie muszą polegać na ZUSie w innym zakresie… :-D

 4. BIG FISH UNIKAT BFU pisze :

  Hokky,

  Pytalem w 5 laboratoriach powszechnie dostepnych . Wszedzie jedna odpowiedz : na PFT i estrogeny nie badaja , musze dalej szukac. Byc moze gdzies daloby sie to zbadac ale gdzie? nikt tego nie wiedzial.

  Z liberalnym pozdrowieniem
  BIG FISH UNIKAT BFU.

 5. BIG FISH UNIKAT BFU pisze:

  Refleksje z Niemiec ,

  @jpmorg,
  To juz nie tylko Bawaria, to obejmuje cale Niemcy . Cross Border Leasinig to powszechnie stosowane przejecie sieci infrastruktury. Woda , gas, prad. Czyli dawniej powstala infrastruktura ( za pieniadze podatnika) zostala sprzedana bezprawnie przez wladze lokalne (miejskie ;gminne) np . AIG , Wachovia i z powrotem od nich wyleasowane . Najsmieszniejsze jest to , ze stezenie Pft ( polifluorydy w postaci tenzydow) sa silna trucizna wystepujaca w wodzie pitnej ( kumulajacej sie w organizmie) np w rejonie Bochum (AIG) oraz okropnie wysoki poziom estrogenow !!!!!! prawie wszedzie. Stezenie to badane przez niezaleznych zapalencow ( profesjonalistow ), rosnie proporcjonalnie czym blizej wielkich zbiornikow wody pitnej. Trudno mi to komentowac poniewaz niezbitych dowodow brakuje . Faktem jest jednak ,ze np . chcac dac zbadac wlasna wode pitna w laboratorium , nie ma mozliwosci zbadania PFT, albo estrogenow w niej zawartych . Tak wiec nic dziwnego, ze chlopcom dzisiaj rosna piersi , a bezplodnosc jest na porzadku dziennym .Nie mowie juz , jako zapalony wedkarz ,ze ilosc zlowionych przeze mnie ryb w menie w ostatnich 15 latach spadla prawie do 0. Z tego co wiem rowniez Deutsche Bank jest zaangazowana w CBL w Polsce.A wszystko za pienisdze podatnika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

  Z liberalnym pozdrowieniem:
  BIG FISH UNIKAT BFU

 6. @marcin: Inaczej zachowują się groźne stworzenia w stosunku do pojedynczej płotki a inaczej w stosunku do wielkiej ławicy.Jak zlikwidujemy ZUS to "oni" coś wymyślą.

  Uff, nie tylko w GW mają twarde czaszki.. :-D

  Grupa jest jak najbardziej OK. Od początku przyrody jednostki łączą się w grupy aby się lepiej bronić i zwiększyć swój clout. Jak na przykład wpływowe Association of Retired Persons w USA. Wielokrotnie mogą wynegocjować lepsze warunki /stawki /zniżki dla swoich członków. W końcu w DwuGroszach czy TwoNuggets budujemy też, było nie było, grupę nacisku, he, he!!!

  Tylko co ma do tego państwo i socjalizm ZUSu? Zero. Po stronie płotki stać może Whale Hunting Inc. którego płotka jest akcjonariuszem i które płaci płotce dywidendę od sprzedanego tranu, ale nigdy państwo i pijawki ZUSu. Płotka musi myśleć aby przetrwać, nie ma innej alternatywy. Jeśli nie myśli powinna dać się przerobić na mączkę rybną oczyszczając tym samym od swojej osoby pool genetyczny. Jeżeli uczyni to grupowo ławicą wpadając w otwartą paszczę wieloryba – tym lepiej dla reszty.

  Po stronie płotki stoi co najwyżej przewód pokarmowy państwa które ma ją w jego końcu… ;-)

 7. @cynik9
  Jeżeli można, to jeszcze słowo do poprzedniego wątku.
  Inaczej zachowuje się pojedyncza płotka a inaczej cała ławica. Inaczej zachowują się groźne stworzenia w stosunku do pojedynczej płotki a inaczej w stosunku do wielkiej ławicy.
  Jak zlikwidujemy ZUS to "oni" coś wymyślą. Przyroda nie znosi próżni i nawet na płytkich wodach gdzie nie ma rekinów pojawią się inne drapieżniki. A dla pojedynczej płotki (co brzmi nieco paradoksalnie) korzystne może być utrzymanie ZUSu. Jak wieloryb nie będzie głodny nie będzie uganiał się za pojedynczymi rybami.

 8. @jacekslu

  Co należy zrobić aby zostać posądzonym o ciężki antysemityzm? Zapytać Żyda o jego narodowość.

 9. Zostałem już kilkukrotnie wyzwany od antysemitów za mówienie o Goldman Sachs(gdybyż oni nazywali się Kowalski Savings). To jakaś choroba. Straszna choroba
  Jeden z moich ulubionych profesorów(Żyd z polskimi korzeniami) na studiach w USA był doradcą Jeane Kikrpatrick. Kiedyś na imprezie w jego domu powiedział, że ona uważała że dojdzie do kolejnego Holokaustu. Czy powoli to co się dzieje w USA nie prowadzi w tym kierunku? I znowu trzeba będzie ginąć broniąc niewinnych?

 10. Baggio

  Czyżby kolega Bagiio interesował się hossą na tym surowcu w kontekście hossy na akumulatory do samochodów elektrycznych?

 11. Świetny material.

  Zastanawiam się tylko, co powinien zrobić drobny inwestor wiedząc o takich przekrętach wśród "światowych elit" finansowych, a raczej co może zrobić?

 12. Drogi Cyniku,

  interesuje mnie długoterminowa inwestycja w lit. Prosiłbym o Twoją opinię na ten temat.

  Pozdrawiam,
  baggio

 13. Swietne Cyniku. Nie tak dawno jak tydzień temu skomentowalem na YT jakis material odnoszacy sie do kwestii cap and trade wyrazajac opinie ze jest to nic inego jak nowa klasa derywatyw i ze GS jest doskonale pozycjonowany do tego zeby przejac kontrole nad rynkiem. Mamy pierwszą odsłone dramatu. Brawo Glen. Zebys tylko chlopie mniej płakał na wizji byłoby perfetto.
  ~tresor

Comments are closed.