JAK PRZEŻYĆ I PROSPEROWAĆ
POMIMO PAŃSTWA, SOCJALIZMU I KRYZYSU

Metale szlachetne


Aktualne ceny spot, 24h
1 oz = 31.1 g

[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]

[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]

[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]


[chwilowe problemy w podawaniu cen bieżących]

Indeks akcji złota HUI, 6m
[chwilowe problemy w podawaniu indeksu HUI]

Rynki dzisiaj

Archiwa 2GR

Nasi znajomi

Autor: cynik9 - 26.07.13

Koniec złota na allegro

radykalna medycyna portalu aukcyjnego

 

Lżejsze o fortunę wydaną na roszczenia w ramach programu ochrony klienta przy mnożących się defraudacjach allegro.pl rzmousetrapuca w końcu ręcznik na ring. Od początku sierpnia nie będzie już można sprzedawać tam złota w postaci sztabek, monet i złomu oraz srebra lokacyjnego. Kategorie obejmujące takie oferty będą stopniowo zamykane. Donosi o tym portal wirtualnemedia.pl. (HT – TP)

Tym co wykończyło handel złotem na allegro.pl był niewątpliwie niekończący się strumień roszczeń klientów wystawionych do wiatru przez kolejnych  fly-by-night dealerów, od „bacy” (Gonienie Bacy po halach) począwszy a na Hyath  ostatnio  skończywszy. Na kredyt allegro.pl zapisać należy że firma miała swój własny program ochrony konsumenta który w razie oszukańczej transakcji pokrywał szkodę do pewnej wysokości, zanim jeszcze organa wziąć się mogły za oszustów.

więcej w 2N

 

.

Share

5 komentarzy do: Koniec złota na allegro

 • Łukasz

  Baca co prawda sklepik z marzeniami zamknął ale wbrew przewidywaniom cynika, wciąż hasa sobie wolny po andrychowskich halach…
  Widzę na własne oczy.

  • Nie wiem dokładnie kto tam gdzie hasa ale przypominam sobie że “baca” po wybuchu afery na allegro.pl zniknął a potem, o ile mnie pamięć nie myli, prasa podawała że poszukiwany sprawca przekrętu został aresztowany.

 • Szelo

  Idiotyczne posunięcie. Wystarczyłoby zakazać sprzedaży terminowej, przedmiotów, których się nie posiada i sprawa byłaby rozwiązana.
  Ale widać allegro siedzi na pieniądzach, skoro mogą sobie pozwolić na taki ruch. :)

 • haael

  Baca i Hyath to to samo.