Koniec złota na allegro

radykalna medycyna portalu aukcyjnego

 

Lżejsze o fortunę wydaną na roszczenia w ramach programu ochrony klienta przy mnożących się defraudacjach allegro.pl rzmousetrapuca w końcu ręcznik na ring. Od początku sierpnia nie będzie już można sprzedawać tam złota w postaci sztabek, monet i złomu oraz srebra lokacyjnego. Kategorie obejmujące takie oferty będą stopniowo zamykane. Donosi o tym portal wirtualnemedia.pl. (HT – TP)

Tym co wykończyło handel złotem na allegro.pl był niewątpliwie niekończący się strumień roszczeń klientów wystawionych do wiatru przez kolejnych  fly-by-night dealerów, od „bacy” (Gonienie Bacy po halach) począwszy a na Hyath  ostatnio  skończywszy. Na kredyt allegro.pl zapisać należy że firma miała swój własny program ochrony konsumenta który w razie oszukańczej transakcji pokrywał szkodę do pewnej wysokości, zanim jeszcze organa wziąć się mogły za oszustów.

więcej w 2N

 

.

5 Replies to “Koniec złota na allegro”

  1. Baca co prawda sklepik z marzeniami zamknął ale wbrew przewidywaniom cynika, wciąż hasa sobie wolny po andrychowskich halach…
    Widzę na własne oczy.

    1. Nie wiem dokładnie kto tam gdzie hasa ale przypominam sobie że „baca” po wybuchu afery na allegro.pl zniknął a potem, o ile mnie pamięć nie myli, prasa podawała że poszukiwany sprawca przekrętu został aresztowany.

  2. Idiotyczne posunięcie. Wystarczyłoby zakazać sprzedaży terminowej, przedmiotów, których się nie posiada i sprawa byłaby rozwiązana.
    Ale widać allegro siedzi na pieniądzach, skoro mogą sobie pozwolić na taki ruch. 🙂

Comments are closed.