Sprawa najważniejsza

Dzisiaj w charakterze małego  interludium wpis o sprawie najważniejszej,  czyli o Was,  drodzy czytelnicy.  To Wy decydujecie o sukcesie bloga DwaGrosze.  Dziękujemy!  My tylko w osłupieniu przyglądamy się potędze internetu, słowa pisanego  i potędze polskiej diaspory rozrzuconej po świecie w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach!

Gdybyśmy tak tylko chcieli i umieli działać w synergii dla rzecz wspólnego celu nas wszystkich…

©2011 dwagrosze.com

9 Replies to “Sprawa najważniejsza”

 1. Ja też chętnie bym poznał statystyki ilościowe 2GR 🙂

  i jeszcze:

  "Gdybyśmy tak tylko chcieli i umieli działać w synergii dla rzecz wspólnego celu nas wszystkich…"

  o co chodziło w tym zdaniu?

 2. Pozdrowienia z Hanoweru.
  Najlepszy blog na swiecie,imo!
  "robi niesamowity spaß".
  Coz moze byc lepszego od wspanialej zabawy podczas nauki 🙂

  Tschüß
  maestro2405

 3. To prawda, w google jest troche niedociagniec np. JKM w prawym pasku przetlumaczono na ang. His Majesty;) ale czy ktos na dworze Izabeli przejmowal sie tym ze K. Kolumb ladowal w Hiszpanii po swoich odkrywczych wojazach, nieco nieswiezy?

 4. @tresor: przetlumaczyc na chinski

  Tłumaczyć to można, ale nie wiadomo czy ktoś to może zrozumieć. Jakość translacji w ostatniej próbie nie była pozytywnie oceniona przez czytelników, i się nie dziwię… Może google jest lepszy…

 5. statsy swietna sprawa. Cyniku, Ty masz tysiace, o ile nie setki wyswietlen, wiec i gauss bedzie sie inaczej ukladac. Nie mniej jednak, sam jestem pod wrazeniem, bo wpisow u mnie malo, a 3 panstwa mnie odwiedzily 😉

 6. Przy uzyciu Google translatora wychodza jeszcze wieksze cuda, mozna sobie calego Cynika przetlumaczyc na chinski i to w tri miga. Cynik, Go global!;)

 7. Pozdrowienia z Rijadu, Saudi Arabia 😉

  Tak trzymać dalej – to jedno z ostatnich źródeł rozsądnej myśli w ojczyźnie.

Comments are closed.